Про нас

Євгену Моїсеєву 36 років, з яких останні 15 прожив у Києві. Має чудову дружину Юлію та чотирьох дітей: двоє своїх та двоє прийомних. Він виріс у Маріуполі, навчався у міській школі-інтернаті. Після переїзду у столицю працював передусім у сфері ІТ, останні 9 років має власну компанію.

Одного разу він почув про айтішників, які займаються навчанням дітей-сиріт. Тоді збагнув, що теж може це робити. Адже сам виріс як сирота та вже нині має власну ІТ-компанію. Ось так почався початок великої справи.

Коли почалася широкомасштабна війна Росії проти України, сім’я Євгена зрозуміла, що сидіти у підвалах – це не зовсім те, до чого їх покликав Бог. Тому у перші дні вони вирішили виїхати на захід України, оселилися у Стрию (Львівська обл). І ось тут почалася неймовірна історія, в якій перемішалося все – ІТ з коровам і високі технології з екологічним будівництвом.

7 соціальних проєктів ГО "ГОУ ФРЕНДС" які ми почали вести від початку війни

На початку війни ми відкрили соціальний центр “GoFriends Save UA” для переселенців, яким довелося залишити свої домівки через військові дій. 
З нього усе й почалося!

Сьогодні в соціальному центрі “GoFriends Save UA” проживає понад 170 осіб, з них 70 дітей та підлітків, 4 інваліди, пенсіонери. За 7 місяців роботи центру ми прихистили, понад, 700 людей та допомогли охочим знайти тимчасове житло за кордоном. 

Будівництво житла для ВПО, які втратили житло в селі Горішне, Моршинська ОТГ

Навіть після війни багатьом людям нікуди буде повертатися, саме тому, на території ферми, ми будуємо ЕКО-житло з конопляної костри для ВПО. Там зможе проживати понад 90 біженців з дітьми.

Сьогодні ми вже на етапі будівництва даху та стін.

“GoFriends Farm”
Для того, щоб соціальний центр вийшов на самозабезпечення та мав продуктовий запас до кінця війни, ми створили ферму. Придбали тварин, зарибили 5 озер, посадили огірки, помідори, кабачки, картоплю, капусту й багато чого іншого.

“Street Food Project”
Відкрили у центрі міста Стрий безкоштовну їдальню, в якій щодня годуємо гарячими обідами понад 300 осіб. Також надаємо їм гуманітарну підтримку. 
Отримати безкоштовний обід можна за адресою, місто Стрий, вул. Людкевича 5, кожний день в 13:00, окрім неділі.

Підтримка 300 дітей-сиріт
Допомагаємо дитячим будинкам, інтернатним закладам продуктами харчування, одягом, фінансово й так далі.

Піцерія “Тістотерія”
Відкрили піцерію в якій працюють ВПО з нашого центру

“GoFriends IT Academy”
Ми продовжили наш основний благодійний освітній проєкт для дітей-сиріт та дітей ВПО – “GoFriends IT Academy”. На сьогоднішній день академія функціонує у м. Стрий. В ній навчаються програмуванню, дизайну, маркетингу, відеомонтажу, рекрутингу й іншому.

Ми віримо у краще майбутнє для України: мир, радість, розвиток та успіх кожної людини, в перспективних та заряджених на перемогу підлітків, в щасливих та здорових дітей…

Україна сильна та вільна країна. Її не зламати – ми разом йдемо до цієї перемоги.

Слава Україні!